BulurChat Hizmet Sözleşmesi

Hizmetlerimizi kullanarak, buradaki şartları kabul etmiş olursunuz. Lütfen bu şartları dikkatlice okuyun.

Hizmetlerimiz çok çeşitli olduğundan bazen ek şartlar veya ürün gereksinimleri (yaş gereksinimleri dahil) uygulanabilir. Ek şartlar ilgili Hizmetlerle birlikte sağlanır ve bu Hizmetleri kullanmanız halinde bizimle yaptığınız sözleşmenin de birer parçası haline gelir.

Hizmetlerimizi Kullanma

Hizmetler kapsamında size sunulan tüm politikalara uymalısınız.

Hizmetlerimizi kötüye kullanmayın. Örneğin, Hizmetlerimize müdahale etmeyin veya sağladığımız arayüz ve talimatların dışında başka bir yöntemle erişmeye çalışmayın. Şartlarımıza veya politikalarımıza uymamanız ya da Hizmetlerimizi kötüye kullandığınız şüphesi ile araştırma başlatmamız halinde, size Hizmet sunmayı askıya alabilir veya durdurabiliriz.

Hizmetlerimizde veya Hizmetlerimizle birlikte görüntülenen hiçbir yasal uyarıyı kaldırmayın, üzerini kapatmayın ve değiştirmeyin.

Hizmetlerimiz BulurChat’e ait olamayan görüntüleri ve sesleri sizlere yönlendirir. Bu Görüşme esnasında Yasalara aykırı olarak paylaşılan, paylaşım esnasında kayıt altına alınan, hizmet alımı sırasında kayıt altına alınmış görüntülerin bir başka ortam üzerinde legal yada illegal olarak paylaşılması sonuçu doğacak zararlardan BulurChat sorumlu tutulamaz.

Hizmetlerimizin bazıları mobil cihazlarda kullanılabilir. Bu Hizmetleri dikkatinizi dağıtacak ve trafik veya güvenlik yasalarına uymanıza engel olacak biçimde kullanmayın.

Sisteme Giriş ve Bulur.Chat tarafından alınan veriler

Uygulamalarımızın kullanılması esnasında bazı sosyal medya araçları hesapları kullanılarak giriş izni talep edilmektedir. BulurChat altta belirtilen bilgiler hariçinde bir bilgiye sahip değildir ve talep etmemektedir. Bu bilgiler. Kişinin ismi, kullanıcı profil resmi, hesap e-posta adresi veya hesap tanımlama numarasıdır. Bu Bilgilerin korunmasında ve saklanmasında Gizlilik Sözleşmesinde bulunan hükümler geçerlidir.

Hizmetlerimizdeki Yazılımlar hakkında

Bir Hizmetimiz indirilebilir bir yazılım gerektirir veya içerirse, bu yazılım, yeni bir sürüm veya özellik sunulduğunda cihazınızda otomatik olarak güncellenebilir. Yazılımın güncelleme sonrasında veya öncesinde telefon üzerinde oluşturabileceği zararlardan BULURCHAT sorumlu tutulamaz.

Hizmetlerimizin Değiştirilmesi ve Kaldırılması

Hizmetlerimizi düzenli olarak değiştiriyor ve geliştiriyoruz. Hizmetlere işlevler ve özellikler ekleyebilir, mevcut işlevleri ve özellikleri kaldırabilir ve bir Hizmeti tamamen askıya alabilir veya durdurabiliriz.


Garantilerimiz ve Reddettiğimiz Sorumluluklar

Hizmetlerimizden keyif almanızı dileriz. Ancak, Hizmetlerimiz hakkında söz veremeyeceğimiz bazı konular vardır.

BULURCHAT, İŞBU ŞARTLARDA VE EK ŞARTLARDA AÇIKÇA BELİRTİLENLER HARİCİNDE, HİZMETLER İLE İLGİLİ HİÇBİR VAATTE BULUNMAMAKTADIR. ÖRNEĞİN HİZMETLERDE YER ALAN İÇERİKLER, HİZMETLERİN BELİRLİ İŞLEVLERİ, BUNLARIN GÜVENİLİRLİĞİ, KULLANILABİLİRLİĞİ VEYA İHTİYAÇLARINIZI KARŞILAMA YETERLİLİĞİ HAKKINDA HİÇBİR TAAHHÜTTE BULUNMAMAKTAYIZ. HİZMETLERİ «OLDUĞU GİBİ» SUNMAKTAYIZ.

Hizmetlerimizden doğan sorumluluklar

BULURCHAT UYGULAMA KULLANIMI ESNASINDA YAPILAN GÖRÜŞMELERDE KİŞİLERİN GÖRÜNTÜLERİNİN KARŞI KULLANICI TARAFINDAN, KAYIT ALTINA ALINMASI, BU GÖRÜNTÜLERİN KİŞİNİN İZNİ OLMADAN DEPOLANMASI, PAYLAŞILMASI, PAZARLANMASI GİBİ YASALAR TARAFINDAN CEZA SAYILABİLECEK ŞEKİLLERDE KULLANILMASI SONUÇU DOĞACAK HİÇ BİR ZARARDAN SORUMLU TUTULAMAZ.

BULURCHAT BU GİBİ DURUMLAR İÇİN SADECE BELİRLİ KAYITLARI TUTMAKTA VE GEREKTİĞİNDE BU KAYITLARI TALEP EDİLEN ÜLKELERİN MAHKEMELERİ İLE PAYLAŞMAKTADIR.

BULURCHAT VE UYGULAMALARININ TUTTUĞU KAYITLAR HAKKINDA BİLGİLERE GİZLİLİK SÖZLEŞMELERİMİZDEN ULAŞABİLİRSİNİZ.

İstismarın önlenmesi için alınan önlemler

BULURCHAT; ÇOCUK İSTİMARİ, PORNOGRAFİK YAYINLAR İLE MÜCADELE İÇİN ÇEŞİTLİ ÖNLEMLER ALABİLİR, MEVCUT POLİTİKLARINI BU UNSURLARIN PAYLAŞIMINI ENGELLEMEK İÇİN KULLANICILARA BİLGİ VERMEKSİZİN DEĞİŞTİREBİLİR. BU ŞİKAYET UNSURLARINI İÇEREN TALEPLER SONRASI ŞİKAYET EDİLEN KİŞİNİN GÖRÜŞME KAYITLARINI TOPLAYABİLİR VE GEREKTİĞİNDE RESMİ KURUMLARA ŞİKAYETTE BULUNABİLİR.

BU TÜR PAYLAŞIMLARIN ÖNÜNE GEÇMEK İÇİN YAPILACAK OLAN ÖNLEME İŞLEMLERİ ESNASINDA GÖRÜNTÜLERİ KAYIT ALTINA ALABİLİR VE ÇÖZÜM ORTAKLARI İLE PAYLAŞABİLİR.(PAYLAŞIM YAPILACAK İÇERİKLER VE İŞLEMLER GİZLİLİK SÖZLEŞMESİNDE BELİRTİLMİŞTİR.)

ÇÖZÜM ORTAKLARININ VERİLERİN SAKLANMASI İLE İLGİLİ OLARAK SORUMLULUKLARINI YERİNE GETİRMEMELERİNDEN BULURCHAT SORUMLU TUTULAMAZ.